Výroba nábytku na zakázku

Pergoly

Pergola

Jejich nejlepší využití je na zahradách, dvorech, terasách. Dají se vyrobit různé tvary a velikosti. Pergoly většinou slouží k příjemnému posezení. Povrchovou úpravu provádíme tenkovrstvými lazurami nebo dle přání zákazníka.

Použití materiálu: nejčastějí se vyrábí z měkkého dřeva- smrk, borovice.

Dveře a zárubně

dveře z masívu

Vyrábíme pouze z masívu, tvar dveří je dle požadavku zákazníka. Dveře jsou plné, prosklené. Zárubně mohou být klasické nebo obložkové. V zárubních je zafrézované těsnění. Ke všem dveřím a zárubním dodáváme kování. Povrchová úprava dle přání zákazníka.

Mezonety

jsou konstrukce, které se využívají nejčastěji tam, kde jsou vysoké stropy. Jejím vytvořením získáme další obytný prostor. (např. místo na spaní, pracovna) Pod těmito konstukcemi se dají vytvořit úložné nebo obytné prostory. Kostra mezonetu je většinou masivní, výplně různé (sklo, DTD, lamino, OSB).

Zábradlí je: masivní, nerezové. Povrchová úprava podle přání zákazníka.

Přístup na mezonet je: z patra, po schodech, po žebříku.

Vestavné skříně

slouží k získání úložného prostoru. Umísťují se většinou ve výklenku ve zdech nebo přes celou stěnu. Vyrábíme je z lamina- v různém barevném provedení. Uvnitř se dá nainstalovat různý drátěný program (koše, věšáky, aj.) Dveře mohou být: posuvné, otvíravé. Posuvné dveře dodáváme v hliníkovém či ocelovém rámu dle výběru zákazníka.

Výplně dveří: lamino, zrcadla, satinplex (umělé sklo), bezpečnostní sklo CONEX. Zdrcadla mají bezpečnostní folii.


Samonosné schody

vyrábíme z masivu: buk, dub, jasan, smrk, borovice, modřín.

Schody je možné vyrobit i z jiného masívu. Vše záleží na konkrétné dostupnosti dřeva. Samonosné schodiště se umíšťuje v interiéru, kde se stává hlavní dominantou prostoru. Na schodiště dodáváme i zábradlí, které může být: dřevěné, nerezové. Schody jsou ošetřeny povrchovou úpravou dle požadavků zákazníka.

Obklady schodů (nášlapy)

Obklady schodů jsou pokládány na stávající betonové nebo kovové konstrukce. Schody lze vyrobit z masivu, z tvrdého nebo měkkého dřeva, dýhované DTD. Schody jsou ošetřeny povrchovou úpravou.

Kuchyňské linky

vyrábíme dle přání zákazníka na míru. Lze si vybrat z velkého sortimentu mateiálu. Nabízíme i možnost pracovních desek z přírodního kamene. Po domluvě se zákazníkem lze dodat vestavné spotřebiče.

 
TOPlist